اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
گروه XinTong یانگژو در شهر چنگدو قرن جدید بین المللی نمایشگاه مرکز - 5T30
- Aug 19, 2018 -

یانگژو XinTong 2018 چنگدو نمایشگاه حمل و نقل هوشمند

بسیار جلو، به دنبال "آن آسیا"، هر سال، سراسر از موضوعات داغ صنعت همراه با نوآوری هایXINTONG TRAFFIC LIGHT.jpgشرکت کنندگان از دستاوردهای علمی و تکنولوژیکی با توجه به برنامه های مختلف بازار یک سری فعالیت های و سمینار فنی نه تنها می تواند مخاطبان بیشتر عمیقا درک شرکت کنندگان از علم و فن آوری، همچنین می توانید این که آیا شما میزبانی می شوند به عنوان فعالیت های سخنرانان مهمان یا ضامن، خریداران با کیفیت بالا دریافت کنند توجه بیشتر شرکت کنندگان با استراتژی بازاریابی منحصر به فرد، ارائه و رسانه ها.
"آن آسیا" نه تنها یک رویداد برای شرکت ها و متخصصان در صنعت حمل و نقل هوشمند، بلکه یک رویداد برای صنعت رسانه است. ده ها تن از صنعت حرفه ای رسانه ها و رسانه های جمعی زنده مصاحبه و گزارش, پیگیری آخرین تحولات و مزایای آخرین منابع صنعت حمل و نقل هوشمند و با شور و نشاط سازمان و تبلیغات انجام کار صنعت کاربران و خریداران حرفه ای.
با نام تجاری قوی پس زمینه، سابقه طولانی نمایشگاه، منابع غنی نمایشگاه، ارشد بورس های حرفه ای و توسعه مستمر و نوآوری، آن مزیت آسیا با ویژگی تشکیل شده است. پس از 10 سال از رشد مقیاس نمایشگاه بزرگتر شدن و بزرگتر.

نویسنده: اسم حیوان دست اموز خورشید