اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تابع فرنل
- Oct 16, 2018 -

تابع فرنل

لنزهای Fresnel در بسیاری از موارد معادل لنز های مادون قرمز و مرئی هستند. خوب است، اما هزینه خیلی کمتر از لنزهای معمولی کار می کنند. آن عمدتا برای موارد که در آن دقت و صحت بسیار بالا مانند پروژکتور اسلاید فیلم نازک ذره بین دما و غیره است استفاده می شود.
لنز fresnel ویژه اپتیک لنز متناوب «منطقه کور"و"حساسیت بالا منطقه"مقابل آشکارساز به منظور بهبود حساسيت پذیرش تشخیص آن استفاده می کند. وقتی کسی در مقابل لنز عبور می کند، که دریافت سیگنال مادون قرمز در فرم پالس قوی یا ضعیف برای تقویت آن محدوده انرژی ورودی اشعه مادون قرمز ساطع شده توسط بدن انسان به طور مداوم از منطقه"کور" به منطقه حساسیت بالا"،" عبور می کند.
لنز fresnel است دو عملکرد: یکی با تمرکز بر، یعنی شکست (انعکاس) دزیمتر سیگنال های مادون قرمز در پیر و دوم به منطقه تشخیص را به مناطق روشن و مناطق تیره های مختلف تقسیم می کند که وارد منطقه تشخیص اشیاء در حال حرکت است با دما تغییر می
لنزهای Fresnel
شکل تغییر یافته thermolation سیگنال مادون قرمز در پیر تولید می شود.
لنزهای Fresnel به سادگی، خط الرأس دارای مسافت مساوی در یک طرف از لنز می تواند از طریق آن دست آورد باند گذر (بازتاب یا انکسار) طیف مشخص شده اند. فیلتر نوری bandpass سنتی برای پرداخت نوری تجهیزات گران قیمت است. لنزهای Fresnel تا حد زیادی می تواند هزینه های کاهش می دهد.
نمونه پیر است. پیر است که به طور گسترده ای در آرام سوت استفاده می شود. اگر شما نگاه در یک کلاه پلاستیکی کوچک در هر پیر پیدا کنید. این لنز Fresnel است. داخل درپوش کوچک با دندان مشخص شده بود. لنز Fresnel فرکانس اوج ورودی نور حدود 10 میکرون (اوج تابش مادون قرمز انسان) محدود می کند.
لنز fresnel نور عبور از فیلتر تداخل باند باریک در سطح نور سنج سیلیکون فوتوالکتریک ثانویه را تمرکز می کنند. لنز fresnel نیست با هر راه حل های آلی (مانند الکل) محو شده.
صفحه تمرکز دوربین های امروزی همه مات شیشه ای لنز Fresnel که مزیت روشن است و حتی در روشنایی است. تصویر روی صفحه تمرکز روشن است که تمرکز کردن است. برای تمرکز دقیق تر تصویر قسمتی و میکرو لبه حلقه دستگاه معمولا در مرکز صفحه نمایش تمرکز نصب شده. هنگامی که تمرکز نادرست است، تصویر را در مرکز صفحه نمایش تمرکز موضوع تقسیم به دو عکس. استاندارد صفحه از AF SLR به تمرکز به طور کلی تقسیم دستگاه تصویر ندارد اما با جعبه مستطیلی کوچک برای نشان دادن منطقه AF, برخی از راست حک شده است
لنزهای Fresnel
صفحه کانونی نیز حکاکی با اندازه گیری های محلی و یا نقطه اندازه گیری مناطق است. در اوایل AF تک لنز انعکاسی دستگاه، هنگامی که تمرکز در محیط تاریک، آن اغلب دشوار است برای دیدن قاب تمرکز مشکل به آن نقطه به دوربین بود با تمرکز بر قضاوت بود. تمرکز روی صفحه تمرکز نسل جدید تک لنز انعکاسی ماشین خواهد شد نورانی و یا آن بود اعلان صدا با تمرکز, که به تایید تمرکز در یک محیط پیچیده بود. انواع مختلف از صفحه نمایش با تمرکز کاربردهای مختلف است. مردم تقسیم تصویر تمرکز بهتر روی صفحه نمایش استفاده کنید. صفحه تمرکز که هیچ تصویر تقسیم در وسط و تنها لبه خفیف، مناسب برای لنزهای دیافراگم کوچک است. بسیاری از دوربین های تک معکوس را می توان توسط کاربران خود را جایگزین شده است. همچنین به عنوان لنز پیچ.

نویسنده: اسم حیوان دست اموز خورشید