دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای
خاطره ای از سیستم حمل و نقل هوشمند
- Nov 02, 2018 -

خاطره ای از سیستم حمل و نقل هوشمند

در سال 1994، برخی از محققان چینی در اولین کنگره جهانی ITS در پاریس، فرانسه شرکت کردند که منجر به توسعه ITS چین شد.
در سال 1996، موسسه علم بزرگراه وزارت ارتباطات، پروژه کلیدی وزارت ارتباطات، تحقیق در مورد استراتژی توسعه سیستم حمل و نقل هوشمند را راه اندازی کرد. در سال 1999، تحقیق در مورد استراتژی توسعه سیستم حمل و نقل هوشمند رسما منتشر شد.
در سال 1999، به رهبری موسسه تحقیقات بزرگراه وزارت ارتباطات، صدها متخصص و محقق ملی برای شرکت در پروژه کلیدی "پنج ساله" تحقیقات علمی و فناوری ملی چارچوب سیستم های حمل و نقل هوشمند چینی در سال نو، 2001 افراد از طریق پذیرش وزارت علوم و فن آوری ملی، در سال 2002 کتاب چین چارچوب سیستم حمل و نقل هوشمند چین تکمیل شده است.
سازماندهی شده توسط وزارت علوم و فناوری و همکاری سازمان دفتر فرماندهی هماهنگی بین المللی ITS، چهارمین نشست سالانه حمل و نقل هوشمند (ITS) در منطقه آسیا و صلح در پکن در سال 2000 برگزار شد.
در 29 فوریه 2000، وزارت علوم و فناوری در رابطه با کمیسیون برنامه ریزی توسعه دولتی، کمیسیون اقتصادی و تجاری، وزارت امنیت عمومی، وزارت ارتباطات، وزارت راه آهن، وزارت ساخت و ساز، وزارت اطلاعات و صنایع وزارت همبستگی دیگر، بر اساس مشاوره کامل و آبجو، دولت چین را برای هماهنگ کردن مؤسسات پیشرو ITS، سیستم حمل و نقل ملی هوشمند (ITS) برای هماهنگی و هدایت تیم و اداره، تنظیم کرده و مشاور متخصص ITS را راه اندازی کرده است. کمیته
در آوریل 2002، وزارت علوم و فن آوری رسمی تایید "پانزده" ملی تحقیقات علم و فناوری کلیدی توسعه تکنولوژی و تظاهرات "سیستم حمل و نقل هوشمند" رسمی اجرای پروژه های بزرگ، پکن، شانگهای، تیانجین، چونگینگ، گوانگژو، شنژن، zhongshan، جینان، چینگدائو، هانگژو ده شهر به عنوان اولین نمونه از طرح شهری شهری شهری شهری پروژه تظاهرات.
در سپتامبر 2002، دومین نمایشگاه بین المللی فناوری حمل و نقل هوشمند بین المللی پکن (ITS) و نمایشگاه فناوری و محصولات در پکن برگزار شد.
در نوامبر 2003 معاون وزیر معادن و فناوری Ma Songde برای اولین بار از هیئت دولت چین در مادرید، کنگره دهمین کنفرانس جهانی اسپانیا دیدار کرد، وزارت علوم و فناوری ITS وزارت ارتباطات، وزارت ساخت و ساز، وزارت امور خارجه امنیت عمومی و دولت شهری پکن به طور مشترک برگزاری چهاردهمین کنگره جهانی در ITS "2007" برای موفقیت، مشخص ساخت که سیستم حمل و نقل هوشمند چین باز خواهد شد، سرعت بخشیدن به توسعه رقابت و همکاری محیط زیست.
در اکتبر 2004، وزارت علوم و فناوری یک گروه بزرگ برای اولین بار برای شرکت در 11 کنگره جهانی ITS در ناگویا، ژاپن برگزار کرد.
چهارمین کنفرانس بین المللی حمل و نقل هوشمند در اکتبر 9-13، 2007 در سالن نمایشگاه پکن برگزار شد. این کنفرانس سالهاست دستاوردهای چین در زمینه ITS در بخش ها و مناطق مختلف را نشان داد و مبادلات خارجی چین در زمینه ITS را تقویت کرد. .
در 25 می 2012، کارگاه بین المللی سیستم های حمل و نقل هوشمند (2012)، که توسط دانشگاه پکن جیوتونگ حمایت شده و توسط سازمان حمل و نقل هنگ کنگ برگزار شد، در هتل ژنگوییان برگزار شد. این کنفرانس بین المللی با هدف تقویت مبادلات علمی کارشناسان و محققان در زمینه سیستم حمل و نقل هوشمند، همکاری و تحقیق بیشتر بین چین و سایر کشورها و مناطق در زمینه سیستم حمل و نقل هوشمند را تقویت و نفوذ بین المللی حمل و نقل چین را گسترش می دهد. تحقیق علمی.

نویسنده: بانی خورشید