دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای
صفحه القایی ترافیک
- Oct 22, 2018 -

صفحه القایی ترافیک

به طور کلی، صفحه نمایش ناشی از ترافیک به صفحه ای که توسط کنترل ثانویه LED رهبری (LED) ساخته شده است اشاره می کند [1] برای نقش القاء ترافیک استفاده می شود. معمولا در بزرگراه ها استفاده می شود.

در تقاطع ها و مکان های دیگر، مردم در هنگام سفر به ایمنی توجه می کنند.
برای انتشار دانش ترافیکی به مردم و ارائه اطلاعات به موقع در مورد ترافیک شهری
همچنین برای نشان دادن برخی از آب و هوا، دما و غیره استفاده می شود.
به راحتی به مسافر رانندگی سفر کنید. راهنما برای ایجاد سفارشات ترافیکی خوب.
صفحه نمایش ناشی از ترافیک به معنی ساخته شده از نور چراغ برای مدتی است، استفاده می شود برای نشان دادن با عملکرد ترافیک القا شده، به طور کلی به بزرگراه، صفحه نمایش ناشی از ترافیک توسط صفحه نمایش، سیستم رانندگی، سیستم کنترل، تجهیزات ارتباطی، سیستم منبع تغذیه و قاب درب و دیگر اجزای جعبه بدن، صفحه نمایش ناشی از ترافیک حاوی علامت القاء الزامی است، از علامت های جاده معمولی و علامت پیام متغیر ترکیبی از نمایش اطلاعات چند منظوره ساخته شده است.
صفحه هدایت ترافیک راننده را به جهت جاده پیش رو به طرحی گرافیکی فراهم می کند که نقشه کلی مسیر جاده را ارائه می دهد. یک کمربند LED سبک متغیر در قسمت مشخصی از گرافیک استاتیک تعبیه شده که از طریق آن رنگ های مختلف LED درخشان هستند. تصویر نشان می دهد که این بخش ها در شرایط جاده ای در حالت بدون وقفه (سبز)، مسدود (قرمز) و یا پر جمعیت (پرتقال) هستند، به طوری که رانندگان می توانند مسیرهای مناسب رانندگی را برای نقش ترافیک
صفحه نمایش القایی دارای مزایایی چشمگیر از قبیل صفحه نمایش بصری، مقدار زیادی از اطلاعات، مدت زمان نسبتا کوتاهی از شناخت و مسیرهای رانندگی برای رانندگان است که با شرایط جاده آشنا نیستند.
نمایش اطلاعات و تبلیغات مرکز نمایشگاه، سالن های ورزشی، فرودگاه ها، اسکله ها، ایستگاه ها، خیابان ها، بزرگراه ها، و غیره بر اساس اندازه پیکسل صفحه نمایش، P10mm، P12mm، P14mm، P16mm، P20mm و مشخصات دیگر وجود دارد. رده بندی صفحه نمایش به یک رنگ قرمز در فضای باز، دو رنگ پایه در فضای باز (قرمز و سبز)، رنگ در فضای باز در نظر گرفته شده است.

نویسنده: بانی خورشید