دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای
فرق باتری لیتیوم یون باتری چیست؟
- Sep 14, 2018 -

مقايسه از لیتیوم یون باتری و باتری به شرح زیر است.
اول: مقایسه وزن. باتری لیتیوم است بیشتر قابل حمل و ظرفیت بالا و تراکم 192Wh/kg است. با همان وزن و حجم انرژی بیش از دو بار که باتری سرب اسید است. در حال حاضر دو چرخ وسیله نقلیه الکتریکی باتری بزرگ زندگی نیاز.
دوم: مقايسه شارژ بهره وری. بهره وری بالاتر باتری لیتیوم 18650 سه یوان حداکثر شارژ شارژ باتری لیتیوم 0.5 C به طور کلی در اتحادیه 72 v24ah لیتیوم باتری, حداکثر شارژ می تواند 12، البته، برای ایمنی و زندگی لیتیوم یون باتری, لیگ صفحه محافظ باتری لیتیوم یون محدودیت حداکثر جریان شارژ، فعلی حداکثر 6 شارژ باتری 72 v24ah، تا زمانی که چهار ساعت شارژ توصیه می شود.
سوم: مقايسه طول عمر. عمر باتری لیتیوم باتری لیتیوم طولانی تر، به طور کلی سه یوان، زمان چرخه حدود 800 برابر است با توجه به وضعیت استفاده عمومی خودرو الکتریکی فعلی ما، باتری لیتیوم حداقل 3 سال استفاده کنید. چرخه است نه گفت پس از 800 بار 800 بار باتری کاملا منسوخ شده است اما پس از حلقه 800 بار آن ظرفیت 60-70% ظرفیت باتری جدید برسد اگر ظرفیت مسافت پیموده شده ادامه خط نیز بالاتر از کاربر فوق می توانید اینجا می گویند. ادامه خط حداقل آن هنوز، تا تداوم خط قادر به نیازهای کاربران بوده است و این زندگی است که احتمالا 4 سال است استفاده کنید می کنم؟ در پنج سال? حتی 6 سال?
چهارم: مقايسه عملکرد و دوام. باتری های یون لیتیوم ظرفیت همان استفاده از انرژی کارآمد از باتری های سرب. مقایسه کنید که با 72V اسید و باتری لیتیوم منجر شود. به طور معمول، باتری های سرب در ولتاژ 63V به 82V، با تفاوت متوسط فشار 19V کار می کنند. برای حفاظت از ایمنی و عمر باتری لیتیوم ولتاژ کار باتری لیتیوم است 58v-83.5v. تفاوت متوسط فشار 21.5v، که 6.5v به بیش از باتری سرب اسید است. به عبارت دیگر حدود ولتاژ کار 34 درصد بیشتر از آنچه در باتری سرب اسید است. به طور کلی، باتری های لیتیوم یون با همان ولتاژ و ظرفیت مورد سوم دیگر از کسانی که با باتری های سرب، حتی پس از حسابداری برای تفاوت انرژی می تواند بکشد.

نویسنده: اسم حیوان دست اموز خورشید