دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای
نصب لامپ خورشیدی
- Jul 13, 2018 -

مراحل نصب لامپهای خیابانی خورشیدی

ریخته گری پایه
1. موقعیت لامپ عمودی را تعیین کنید. در مورد تحقیقات زمین شناسی، اگر سطح خاک نرم باشد، عمق حفاری باید عمیق تر شود. در عین حال باید تأیید شود که دیگر امکانات (مانند کابل ها، لوله ها و غیره) زیر موقعیت حفاری وجود ندارد و در بالای لامپ خیابانی هیچ سایه ای دراز مدت وجود ندارد، در غیر این صورت موقعیت باید به طور مناسب تغییر کند
2. ذخایر (استخراج) 1 متر و 3 حفره در موقعیت لامپ های عمودی که استاندارد هستند؛ ریخته گری موقعیت یابی قطعات جاسازی شده را انجام دهید. قطعات جاسازی شده در مرکز گودال مربع قرار دارند. یک قسمت از لوله نایلون PVC در وسط قطعات جاسازی شده قرار می گیرد و انتهای دیگر در محل ذخیره باتری (همانطور که در شکل بالا نشان داده شده است) قرار می گیرد. توجه به نگه داشتن قطعات جاسازی شده، پایه و زمین اصلی بر روی یک سطح افقی (یا بر روی یک سطح افقی به عنوان زمین اصلی به ترتیب با نیازهای سایت)، یک طرف باید به موازات جاده باشد؛ فقط در این راه می توان قطب لامپ ایستاد و بدون انحراف. سپس با بتن C20 ثابت می شود. در طول فرآیند ریخته گری، لرزش نوار ارتعاش برای اطمینان از فشرده سازی و پایداری کلی متوقف نمی شود.
3. پس از اتمام ساخت و ساز، بلافاصله پسماند گلاب باقی مانده را بر روی صفحه موقعیتی تمیز کنید و ناخالصی ها را بر روی پیچ ها با روغن زباله تمیز کنید.
4. در فرآیند جامد سازی مخلوط خاک، آبیاری و خیس شدن منظم انجام می شود؛ چراغ آویز را نمی توان نصب کرد تا بتن کاملا جامد شود (معمولا بیش از 72 ساعت).
نصب ماژول سلول خورشیدی
1. قطب های مثبت و منفی خروجی پنل خورشیدی باید قبل از وصل شدن به کنترل کننده اقدام به جلوگیری از اتصال کوتاه کند؛
2. اجزای سلول خورشیدی باید به طور محکم و قابل اعتماد به براکت متصل شوند.
3. خط خروجی اجزاء باید در معرض قرار گرفتن در معرض و با کمربند کراوات باشد.
4. جهت جمع آوری باتری باید از جنوب به جنوب، با توجه به جهت قطب نما.
نصب باتری
1. هنگامی که باتری در جعبه کنترل قرار می گیرد، آن را به آرامی به منظور جلوگیری از آسیب به جعبه کنترل به کار گرفته شود؛
2. خط اتصال بین باتری باید بر روی اتصال مجدد باتری متصل شود و برای رسیدن به هدایت الکتریکی باید از اسپرر مس استفاده شود.
3. هیچ اتصال کوتاه پس از اینکه خط خروجی به باتری متصل می شود مجاز است در هر صورت برای جلوگیری از آسیب رساندن به باتری؛
4. هنگامی که خط خروجی باتری با کنترل کننده در سیم میچرخد، باید از طریق لوله نخی PVC عبور کند؛
5. پس از تکمیل بالا، اتصال انتهای کنترل را برای جلوگیری از اتصال کوتاه بررسی کنید. بعد از انجام عملیات عادی، درب کنترل جعبه را ببندید.
نصب لامپ و فانوس
1، برای هر جزء جزء ثابت شده است: صفحه خورشیدی ثابت بر روی براکت پانل های خورشیدی، نگه دارنده لامپ برای حمل بازو، و سپس استنت با بازوی ثابت به ساقه اصلی، و کابل کابل را به جعبه کنترل (جعبه باتری) پوشیدن.
2. قبل از بالا بردن قطب لامپ، بررسی کنید که آیا اتصالات در همه قسمت ها ثابت هستند یا اینکه چراغ لامپ به درستی نصب شده است یا اینکه منبع نور به طور معمول کار می کند. سپس در سیستم اشکال زدایی ساده کار ساده ای است؛ خط اتصال پانل خورشیدی روی کنترلر را خالی کنید و منبع نور کار کند. کابل پانل خورشیدی را وصل کنید و چراغ خاموش است. در همین حال، تغییرات هر نشانگر نور را با دقت کنترل کننده مشاهده کنید. همه متعلق به طبیعی هستند، می توانند بلند و نصب شوند.
3. هنگام بلند کردن قطب اصلی لامپ، به احتیاطات احتمالی توجه داشته باشید. پیچ کاملا محکم است. اگر زاویه طلوع آفتاب جزء نادیده گرفته شود، قسمت بالای آن نیاز به تنظیم جهت طلوع خورشید دارد تا به طور کامل به سمت جنوب برسد.
4. باتری را درون جعبه باتری قرار دهید و خط اتصال را به کنترل کننده متصل کنید با توجه به نیازهای فنی؛ ابتدا باتری را وصل کنید، سپس بارگیری کنید، سپس پانل خورشیدی را وصل کنید. در عمل اتصال، توجه به اتصال هر مدار و ترمینال مشخص شده در کنترل کننده مهم است. در غیر این صورت کنترل کننده آسیب خواهد دید.
5. آیا سیستم اشکال زدایی به طور طبیعی کار می کند؟ خط اتصال پنل خورشیدی را روی کنترلر ببندید و نور روشن باشد. کابل همزمان پنل خورشیدی را وصل کنید، چراغ خاموش است. سپس تغییرات هر نشانگر نور را با دقت کنترل کننده مشاهده کنید. همه متعلق به طبیعی هستند، می توانید جعبه کنترل مهر و موم شده.

نویسنده: بانی خورشید