دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای
علائم هشدار دهنده ترافیک انرژی خورشیدی
- Nov 10, 2018 -

علائم هشدار دهنده ترافیک انرژی خورشیدی

صنعت حمل و نقل، مشکلات آلودگی محیط زیست ناشی از رشد سریع وسایل نقلیه موتوری، یک مشکل برجسته ترافیک شهری در کشور ما است، همچنین یکی از عوامل مهم تاثیر گذاری در تخریب محیط زیست شهری است.
کشورهای توسعه یافته و در سال های اخیر، داده های نظارت بر محیط زیست داخلی نشان می دهد که آلودگی های اصلی در فضای شهری مانند مونوکسید کربن، دی اکسید کربن، اکسید نیتریک، ذرات کوچک، انتشار مواد آلی و غیره، نسبت حمل و نقل پس از صنعت، از جمله حمل و نقل جاده های حمل و نقل و حساب برای 60٪ ~ 90٪ از انتشارات حمل و نقل. بر اساس آمارها، در سال 2000، انتشار گاز مونوکسید کربن به 30 میلیون تن، انتشار گازهای گلخانه ای نیز به 3.8 میلیون تن رسیده است. در شهرهای بزرگ مانند پکن، شانگهای، گوانگژو و شهر، انتشار خودرو موتوری تبدیل به اولین آلودگی های آلودگی شدید شده است [2].
به منظور رفع موثر منابع غیر قابل تجدید، مانند نفت در صنعت حمل و نقل بسیاری از مشکلات ناشی از مصرف زیاد، انرژی خورشیدی خورشیدی توجه همه و همه در جهان، تحقیق و کاربرد، و در کاربرد اثرات اجتماعی و زیست محیطی خوب به دست آورد.
منابع انرژی خورشیدی در کشور ما فراوان هستند، بیش از دو سوم از کل سالانه تابش منطقه ای بزرگتر از 5 میلیون کیلوگرم در متر مربع است، زمان تابش آفتاب بیش از 2200 ساعت، تنها سطح زمین ما کشور دریافت انرژی خورشیدی برابر 170 میلیارد تن زغال سنگ استاندارد، اگر تابش خورشید در 1٪ کل انرژی در دسترس باشد، می تواند تمام تقاضای انرژی را در چین برآورده کند، بنابراین توسعه صنعت انرژی خورشیدی جدید دارای شرایط طبیعی برتر است. صنعت خورشیدی صنایع طلوع و غروب است که در حال رشد جهانی پیشرفت های جهانی است، توسعه و بهره برداری از حفاظت پاکسازی، ایمن و حفاظت از محیط زیست از منابع انرژی خورشیدی تبدیل به یک جامعه انسانی برای رفع چالش های کمبود انرژی و آلودگی محیط زیست در رشد انتخاب مشترک است.
به منظور بهبود میزان بهره برداری از انرژی خورشیدی و همزمان بهبود مشکلات ایمنی در ترافیک، علائم هشدار دهنده ترافیک ترافیکی بوجود می آیند. علائم هشدار ترافیکی موجود اساسا دارای دو نوع است: یک نوع فیلم بازتابنده با آرم ترافیک بر روی علائم هشدار دهنده است. معایب: نشانه تک، کم درجه اتوماسیون، تحرک، تکیه بر خورشید یا بازتابنده ها، فاصله هشدار کوتاه است، به شدت تحت تاثیر آب و هوا و غیره. یکی دیگر از استفاده از منبع تغذیه منبع تغذیه چراغ علائم ترافیک. در سال های اخیر به منظور تقویت جلوه های بصری، منبع تغذیه منبع تغذیه LED علائم ترافیک، اما در بخش های از راه دور از منبع تغذیه بسیار محدود است برای محدود کردن استفاده از چنین نشانه های ترافیک، و مصرف برق بزرگ است، با ما استراتژی توسعه پایدار کشور. ویژگی های ایمنی حمل و نقل جاده ای در چین را ترکیب کرده و نقص دو نوع هشدار دهنده را به تصویر می کشد، نوع جدیدی از علائم هشدار دهنده ترافیک خورشیدی ویژگی های قابلیت اطمینان منبع تغذیه را دارد، انرژی خورشیدی و باتری دو طرفه عرضه؛ به منظور کاهش تداخل، استفاده از صفحه نمایش صفحه نیمه تاشو؛ به منظور بهبود میزان بهره برداری از انرژی خورشیدی، سیستم نوردهی خورشیدی. ساختار ساده، آسان برای استفاده، به ویژه مناسب برای بزرگراه، هیچ منبع برق ثابت و محل ساخت و ساز موقت (تعمیر و نگهداری) و کوه، خم و دیگر حوادث سیاه و سفید بسیار خطرناک است. برای ارائه رانندگان اطلاعات در مورد شرایط جاده، عملکرد سازمان، مدیریت، حمل و نقل، هشدار دادن به راننده برای اطمینان از امنیت [1].

نویسنده: بانی خورشید