دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای
فن آوری های جدید برای سیستم های هوشمند حمل و نقل
- Nov 01, 2018 -

فن آوری های جدید امنیتی سیستم حمل و نقل هوشمند دائما نوظهور و کاربردی بوده و ظهور فن آوری های جدید است pertinence قوی برای زمینه بزرگراه. به عنوان مثال، 3G بی سیم انتقال راه منحصر به فرد برای شدید آب و هوا و محیط جغرافیایی بزرگراه است. بزرگراه تلفن همراه مانیتورینگ بی سیم، برنامه های کلی در بخش بزرگراه. گشت وسایل نقلیه می تواند به انتقال وضعیت فیلم گشت بزرگراه مرکز مدیریت در زمان واقعی که در مدیریت زمان واقعی سیستم هوشمند ترافیک را تقویت می کند. علاوه بر این، استفاده از فن آوری های جدید دیگر نیز فراهم می کند پشتیبانی بیشتر برای بهره وری از سیستم مدیریت.
حرکت سیستم سرنیزه: [1] overspeed سیستم ضبط با استفاده از شبیه سازی کامپیوتری بصری رادار اندازه گیری سرعت، تصویر هوشمند تجزیه و تحلیل و پایگاه داده مدیریت. با دقت یک بار اندازه گیری سرعت خودرو سرعت می توانید، سیستم به طور خودکار تصاویر، تصویر واضح ضبط وسایل نقلیه، شماره پلاک، نوع خودرو، رنگ بدن و دیگر عناصر ذخیره تصاویر در بانک اطلاعاتی و برهم نهی غیر قانونی ضربه محکم و ناگهانی خواهد شد سرعت تاریخ، زمان، جاده خودرو سرعت رانندگی واقعی، برای شکستن قانون و اطلاعات از قبیل محدودیت سرعت، بخش پایگاه داده می تواند طبقه بندی بر اساس شرایط مانند خرما، جستار شماره پلاک نیز می توانید وسایل نقلیه غیر قانونی، خروجی های زمان واقعی از طریق پرینتر پلاک تشخیص خودکار سایت زنگ تلفن همراه ذخیره سازی و مدیریت یکپارچه و توابع دیگر، نسخه آنلاین خود را از معماری محصول این سیستم ادغام زمینه اجرای قانون 3 G از راه دور انتقال و شبکه مرکز فرمان اعزام مدیریت، مبنای قابل اعتماد برای اجرای قانون علمی گروه مدیریت با سرعت بالا فراهم می کند، به طور کامل در مطابق با فن آوری استراتژی قوی پلیس;
موقعیت GPS: موقعیت یابی GPS از وسایل نقلیه پلیس است مناسب برای ارسال، عنوان مقابله با حوادث رانندگي به سرعت.
· خودرو سیستم های تشخیص و انتشار: توقیف خودرو در overspeed و مقایسه پلاک ماشین سیاه و سفید در ورودی نمایش اطلاعات غیر قانونی وسیله نقلیه را در زمان واقعی در تلفات ایستگاه و یا صفحه نمایش LED در مقابل زنگ و رهگیری خودرو در تلفات ایستگاه.
علاوه بر این، سیستم اطلاعات جغرافیایی از فضا، زمان، کاملا درک وضعیت طول بزرگراه را در وضع موجود و تغییر بزرگراه مدیریت دیجیتال اساس نیاز، اطلاعات ترافیک استاتیک (مانند عوارض دروازه خدمات منطقه, تونل, کامل زیرساخت های ویدئویی بی سیم) و اطلاعات ترافیک پویا (آب و هوا نگهداری جاده بسته حادثه ناگهانی جاده، و غیره) از بازسازی، ارائه سیستم های بصری، بزرگراه مدیریت ابزارهای مدیریت علمی؛ در همان زمان آن می تواند استاندارد مدیریت داده ها، متوجه به اشتراک گذاری اطلاعات، تبادل داده در میان بخش های مختلف را تسهیل و بهبود و کامل مدیریت بزرگراه. با توجه به شرایط هر زیر سیستم اطلاعات مورد نیاز به گرافیک در قالب مشخص شده منتقل می شود، مانند استفاده از ارتباطات بی سیم ترمینال (مانند SMS، PDA، و غیره) مشتری داده، گرافیک و یا تصاویر فراهم می کند و سایر اطلاعات با توجه به خدمات و اجازه درخواست و پرس و جو [1].

نویسنده: اسم حیوان دست اموز خورشید