دانش
صفحه اصلی > دانش > محتوای
معرفی پارامترهای پیکربندی لامپ باتری لیتیوم یکپارچه خورشیدی
- Sep 13, 2018 -

چراغ خیابان خورشیدی مجتمع، همچنین به عنوان یک لامپ خورشیدی مجتمع شناخته شده است، یک چراغ خیابان خورشیدی است که پانل های خورشیدی با کارایی بالا را با هم ترکیب می کند، 3-5 سال عمر طولانی باتری لیتیوم، چراغ های با ولتاژ بالا و کنترل هوشمند، ماژول القایی انسان PIR، ضد سرقت براکت نصب، و غیره. بیایید جزئیات پارامترهای نصب لامپ باتری لیتیوم یکپارچه را تشکیل دهیم.

خصوصیات کار (اصل):
پنل خورشیدی لامپ خورشیدی یکپارچه انرژی خورشیدی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند و آن را در باتری لیتیوم ذخیره می کند. لامپ جت تحت كنترل كننده هوشمند قرار دارد كه در طول روز شارژ شده و به صورت اتوماتيك در شب كار مي كند. در همین حال، سیستم القایی هوشمند انسان می تواند به صرفه جویی در انرژی در محیط بدون سرنشین دست یابد. همه آنها توسط کنترلرهای هوشمند کاملا کنترل می شوند.

هنگامی که هیچ کس نمی درخشد هنگامی که شما مردم را روشن کرده اید روشن کنید

ویژگی های اصلی:
مجتمع لامپ خیابانی خورشیدی ترکیبی از پانل های خورشیدی، چراغ لامپ و باتری لیتیوم است. از طریق سیستم القای هوشمند انسانی آن، دارای ویژگی های مصرف انرژی کم، استفاده از زمان بالا، لومن بالا و تعمیر و نگهداری رایگان است. در عین حال، لامپ های خیابانی مجتمع خورشیدی نیز نصب و حمل آسان می باشند.

هدف و منطقه قابل نصب
چراغ های مجتمع خورشیدی را می توان در حیاط، مناطق مسکونی، زمین بازی، جاده ها، مناطق معدنی، پارکینگ ها و هر جای دیگری که نیازمند روشنایی است، نصب نماید.

نویسنده: بانی خورشید